fbpx
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

WESELA

Zorganizuj wesele z cukiernią KAISER Patisserie

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga wielu przemyślanych decyzji. Ważny jest każdy szczegół, zaś Para Młoda pragnie, aby ten dzień był wyjątkowym przeżyciem, zarówno dla nich, jak i gości. Dlatego, to szczególne święto zasługuje na elegancką oprawę. Cukiernicy z KAISER Patisserie pomogą sprawić, żeby przyjęcie/wesele stało się niezapomnianym przeżyciem. W KAISER Patisserie proponujemy torty oraz monodesery z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, upodobań i gustów. Deserowe kreacje dostosujemy również do charakteru uroczystości.

Z miłą chęcią skomponujemy również desery do słodkiego bufetu i nie tylko. Z kolei nasze makaroniki albo praliny będą doskonałym podziękowaniem dla rodziców, świadków albo gości. Desery przygotowane przez KAISER Patisserie to wspaniała alternatywa albo uzupełnienie dla tradycyjnych cista. Jesteśmy pewni, że harmonijne połączenia smakowe zadowolą podniebienia wszystkich weselników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zaproponować tort składający się z kilku pięter, tort ułożony na paterze w różnych smakach albo pojedyncze monoporcje dla każdego z gości.

Torty weselne

W KAISER Patisserie proponujemy torty oraz monodesery z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, upodobań i gustów.

Wesele

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga wielu przemyślanych decyzji. Ważny jest każdy szczegół, zaś Para Młoda pragnie, aby ten dzień był wyjątkowym przeżyciem, zarówno dla nich, jak i gości.

W KAISER Patisserie proponujemy torty oraz monodesery z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, upodobań i gustów.