fbpx
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Jesteśmy cukiernią, która powstała z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków. Wszystkie nasze wyroby są tworzone własnoręcznie, z najwyższą dbałością o detale. W naszej pracowni nie ma miejsca na gotowe produkty, czy półprodukty, wszystko powstaje od podstaw. Począwszy od doboru najlepszych składników, poprzez precyzyjne odważanie, mierzenie, aż do artystycznego zdobienia, każdy etap produkcji jest przeprowadzany z pasją i zaangażowaniem, co sprawia że każdy kęs jest niezapomnianym doświadczeniem dla zmysłów i podniebienia.
W naszym menu znajdują się monodesery, słodkie i słone wypieki, pieczywo (w tym francuskie bagietki), kanapki, makaroniki, praliny, torty oraz lody rzemieślnicze. Produkty powstają pod okiem doświadczonych cukierników i piekarzy przy użyciu najwyższej jakości składników.
Serdecznie zapraszamy do luksusowego świata słodyczy cukierni Kaiser Patisserie, która w chwili obecnej zlokalizowana jest w: 
Berlinie – Kurfürstendamm 51
Kołobrzegu – Morska 6
Słupsku – Stary Rynek 4
Gdyni – 10 Lutego 18a
Sopocie – Powstańców Warszawy 19
Gdańsku – Długie Pobrzeże 13
Gdańsku Wrzeszczu (Garnizon) – Norwida 8
Warszawie – Zajęcza 1a