fbpx
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Spotkanie biznesowe czy impreza okolicznościowa?

Nasza sala konferencyjna jest do Twojej dyspozycji.

W naszej urokliwej cukierni zlokalizowanej w Gdańsku Wrzeszczu, w Garnizonie nie tylko rozpieszczamy podniebienia pysznymi wypiekami i deserami, ale także oferujemy komfortową i funkcjonalną salę konferencyjną, idealną na spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty czy przyjęcia rodzinne. Nasza sala konferencyjna może pomieścić do 12 osób i zapewni doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i do relaksu.

To miejsce spotkań wyróżnia się eleganckim wystrojem oraz nowoczesnym wyposażeniem, które umożliwia efektywne ich prowadzenie. Zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie jego użytkowników. Wygodne fotele, klimatyzacja, ekran, sprzęt audiowizualny i dostęp do internetu stanowią gwarancję komfortu i efektywności każdego spotkania. Otaczające wnętrze jest pełne uroku i przytulności, co dodatkowo tworzy inspirującą atmosferę.

Nasza oferta jest kompleksowa, ponieważ na miejscu dostępne są świeże i pyszne wypieki, eleganckie desery, ręcznie robione makaroniki i praliny, kawa, herbata i inne wyjątkowe produkty dostępne na co dzień w ofercie Kaiser Patisserie, które z pewnością umilą wszystkim gościom czas. Nasza obsługa dba o każdy szczegół, dzięki czemu każde spotkanie jest organizowane w sposób profesjonalny.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na spotkanie w przyjemnej atmosferze, nasza sala jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność terminu pod adresem mailowym cukierni: sprzedazgarnizon@kaiserpatisserie.pl

Twój biznes

zasługuje na najlepsze produkty