fbpx
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

KOLEJNY KAISER NA MAPIE POLSKI

KAISER Patisserie: Teraz również w magicznym Kołobrzegu!

Nasza rodzina słodkości rozrasta się! Oto nasza ósma cukiernia, siódma w Polsce!

Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić oficjalne otwarcie naszej najnowszej lokalizacji w urokliwym Kołobrzegu, przy ul. Morskiej 6, vis a vis słynnej latarni morskiej i zaledwie kilka kroków od plaży. To wyjątkowe miejsce, gdzie morze spotyka się ze słodkościami KAISER Patisserie.

19 lipca to ważna data dla naszej marki. Otwarcie kolejnej cukierni to dowód naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości smaków i doświadczeń naszym klientom. Jesteśmy dumni z naszego zespołu profesjonalistów, którzy każdego dnia pracują, by sprostać Waszym oczekiwaniom. To dzięki nim KAISER Patisserie dynamicznie rozwija się i kontynuuje swoją rynkową ekspansję.

Zapraszamy Was do odkrycia naszego nowego miejsca. Świeżo palona kawa, rozkoszne monoporcje, delikatne croissanty i wiele innych smaków czekają na Was w naszej nowej cukierni. To idealne miejsce na chwile relaksu nad brzegiem morza lub spotkania z przyjaciółmi przy aromatycznej kawie.

Kołobrzeg to dopiero początek! Z przyjemnością informujemy, że nie zamierzamy się tu zatrzymać. Podtrzymujemy nasze wcześniejsze deklaracje – możecie spodziewać się kolejnych otwarć cukierni KAISER Patisserie w najbliższych miesiącach.

Dziękujemy Wam, naszym wiernym klientom, za wsparcie i zaufanie. Jesteście dla nas inspiracją do dalszego rozwoju i tworzenia magicznych smaków.

Do zobaczenia w naszej nowej cukierni w Kołobrzegu!