fbpx
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Codzienny rytuał

Picie kawy należy do naszych codziennych rytuałów. Dla jednych to niesamowita przyjemność, a dla drugich sposób na życie. Mała filiżanka kawy wyznacza ramy czasowe dnia i buduje relacje między ludźmi.

To właśnie kawa pomaga nam wstać z łóżka o poranku, przetrwać długie godziny w pracy albo towarzyszy nam podczas podróży. W KAISER Patisserie w każdej chwili możesz zatrzymać się na filiżankę aromatycznej kawy albo zabrać ją ze sobą na wynos.

Caramello

Ptyś

Sacher

Słodycz karmelu i nuta kakao

Do parzenia kawy używamy starannie wyselekcjonowanych ziaren Supremo z regionu Huila/Medellin w Kolumbii oraz Cerrado Doce Diamantina w Brazylii. W naszych cukierniach serwujemy kawę 100% Arabica.

Pomimo tego, że Arabiki są z natury owocowo-kwaskowate, to w smaku kawy z KAISER Patisserie wyczujemy idealną kompozycję słodyczy karmelu i lekką nutę kakao.

Rozkoszuj się smakiem kawy

Skorzystaj z chwili przyjemności i napij się kawy w KAISER Patisserie albo zamów do domu on-line.

Starannie wyselekcjonowane ziarna

Kawa serwowana w KAISER Patisserie jest mieszanką 70 % wyselekcjonowanych ziaren pochodzących z Brazylii z regionu Cerrado oraz 30 % ziaren, które zbierane są ręcznie w Kolumbii w rejonie Medellin.

W regionie Cerrado kawę uprawia się na wysokości 800 – 1300 m n.p.m. Z kolei w regionie Medellin na wysokości 1100 – 1500 m n.p.m.
moc: 3/5
goryczka: 2/5
słodycz: 4/5
kwaskowatość: 2/5