fbpx
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Smaczny poczęstunek dla wszystkich gości

Chwile radości, bliskość rodziny i przyjaciół, wyjątkowe okoliczności – to wszystko jest powodem do świętowania. Aby uczynić te chwile niezapomnianymi, proponujemy słodkości, które dodadzą uroku każdej okolicznościowej imprezie. Słodki deser jest nieodłącznym elementem ważnych uroczystości, takich jak urodziny, chrzest, komunia czy jubileusz małżeństwa. Świetną okazją na „coś słodkiego” będzie także szalony wieczór panieński, kawalerski czy baby shower. Możesz zaskoczyć swoich gości, nie tylko inspirującym smakiem deserów KAISER Patisserie, ale również niepowtarzalną estetyką wykonania i przemyślanymi detalami.

Torty, monodesery, makaroniki oraz praliny na przeróżne okoliczności tworzymy w oparciu o najlepszej jakości składniki, prawdziwą czekoladę oraz świeże owoce. Wszystkie produkty tworzymy własnoręcznie w naszej pracowni w Słupsku, dokładając wszelkich starań, aby przyczyniały się do celebrowania wspólnych chwil w magiczny sposób.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i dostosować nasze wypieki do Twoich potrzeb. Uczcij te szczególne chwile razem z nami i spraw, aby były naprawdę wyjątkowe.

Celebracja

Warta wyjątkowej oprawy

Imprezy okolicznościowe

Urodziny, chrzest, komunia czy jubileusz małżeństwa.

Wszystkie desery wykonujemy na indywidualne zamówienie oraz dostosowujemy do charakteru imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą KAISER Patisserie.