fbpx
Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

170 lat tradycji

Odkryj z nami świat prawdziwego luksusu herbacianego z Mariage Frères! Te herbaty, uważane przez koneserów za najlepsze na świecie, stanowią wyjątkowe dzieła sztuki smaku.

W 1864 roku bracia Mariage założyli firmę w samym sercu Paryża, kontynuując bogatą tradycję rodziny związaną z Francuską Kompanią Wschodnioindyjską pod patronatem króla Ludwika XIV. Dzisiaj mogą pochwalić się najszerszym wyborem herbat, obejmującym ponad 800 różnych odmian z 36 krajów.

Herbaty Mariage Frères zdobią stoły w najwyższej klasy hotelach, zachwycają kubki smakoszy w renomowanych restauracjach, subtelnie komponują się z deserami w ekskluzywnych cukierniach i tworzą magiczną atmosferę w herbaciarniach na całym świecie.

Przyłącz się do nas w odkrywaniu wyrafinowanego świata smaków i aromatów. Zapraszamy do naszych cukierni!

Caramello

Ptyś

Sacher

Zapach herbaty najlepszym towarzyszem

Miłośnicy herbaty doskonale znają wartość każdej chwili, w której mogą oddać się rytuałowi parzenia ulubionego napoju. To właśnie w okresie jesienno-zimowym, gdy za oknem królują chłodniejsze dni, pojawia się niepowtarzalna okazja, by cieszyć się aromatyczną herbatą. Wystarczy sięgnąć po ulubioną mieszankę herbaty Mariage i wypełnić swoją filiżankę ulubionym smakiem i zapachem.

Mariage Frères to nie tylko herbata – to unikalne doświadczenie, które trwa przy każdym łyku. Przeżyjmy to razem…

Rozkoszuj się smakiem herbaty

Skorzystaj z chwili przyjemności i napij się herbaty Mariage Frères w KAISER Patisserie albo zakup ją w dowolnej naszej cukierni i rozkoszuj się tą chwilą w swoim domu...

A może herbata zimowa?

Rozgrzej się w chłodniejsze dni przy aromatycznym, magicznym napoju! Nasza zimowa herbata to doskonałe połączenie głęboko rozgrzewających składników, które otulą Cię ciepłem od pierwszego łyka. Przywołaj atmosferę przytulnego wieczoru przy kominku, sięgając po filiżankę naszej wyjątkowej herbaty. Zanurz się w smaku sezonowych przypraw i delikatnych nut owocowych, które przeniosą Cię do zimowego królestwa pełnego komfortu. Spraw sobie chwilę relaksu i ciesz się wyjątkowym smakiem.